اصفهان نصاب > دوربین مداربسته در اصفهان
دوربین مداربسته در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته در اصفهان

دوربین های مداربسته یکی از اصلی ترین ابزار های حفاظتی در دنیای امروز به شمار می رود. دوربین ها بر اساس نوع انتقال تصویر به دسته های وایرلس IP، AHD و آنالوگ تقسیم بندی می شوند. تیم اصفهان نصاب از تکنولوژی روز بهره میگیرد و شما می توانید با اطمینان خاطر به تیم ما اعتماد کنید و تمامی موارد مربوط به دوربین مدار بسته در اصفهان را به تیم ما بسپارید. در تعریف کلی از دوربین مداربسته باید گفته که: دوربین مداربسته یا cctv مختصر شده closed circuit television می باشد یک سیستم تلویزیونی امنیتی، نظارتی می باشد که در مکان های تجاری و عمومی و حتی منزل مورد استفاده میگیرد. دوربین مدار بسته با توجه به استراتژی قرار گرفتن دوربین ها کار جمع آوری اطلاعات را انجام می دهد دوربین های با استفاده از کابل سیمی و غیر سیمی به دستگاه جمع آوری اطلاعات متصل می شوند اطلاعات جمع آوری شده سپس در یک هارد ذخیره می شود و در صورت نیاز اطلاعات از روی هارد فراخوانی شده و در صفحه نمایش مانیتور یا تلویزیون نمایش داده می شود. دوربین های مداربسته به صورت کلی به دو دسته آنالوگ و شبکه تقسیم می شوند.
۱- دوربین مداربسته آنالوگ: سیستم  دوربین مداربسته انالوگ را میتوان نسل قدیمی تر دوربین های مداربسته  دانست. به طور کلی دوربین مداربسته ای که تصویر را از طریق سیگنال ویدئویی منتقل کند اصطلاحا آنالوگ می نامیم.
۲- دوربین مداربسته دیجیتال: ساختار کلی این دوربین همچون دوربین آنالوگ است، تنها تفاوت در بخش پردازنده است، در این نوع دوربین ها پردازنده به جای تولید سیگنال ویدئویی اقدام به تولید پکت های قابل ارسال از طریق شبکه می نماید.

انواع دوربین مداربسته در اصفهان | اصفهان نصاب

خدمات دوربین مداربسته

شرکت اصفهان نصاب با سابقه درخشان خود در انواع زمینه های مربوط به دوربین مداربسته اصفهان آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد. در صورت داشته هرگونه سوال در زمینه خرید دوربین مداربسته در اصفهان، قیمت انواع دوربین مداربسته در اصفهان، نصب دوربین مداربسته اصفهان و تعمیر دوربین مداربسته در اصفهان کافی ست با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید. با توجه به این نکته که این شرکت نمایندگی دوربین های مداربسته در اصفهان می باشد شما می توانید تمامی اطلاعات مربوط به انواع دوربین مداربسته در اصفهان تنها با یک تماس به دست آورید و با توجه به مکان موردنظرتان برای نصب و راه اندازی بهترین گزینه را انتخاب نمایید و از خدمات شرکت اصفهان نصاب بهره مند شوید.


معرفی انواع دوربین مداربسته

دوربین مداربسته بولت

دوربین های مدار بسته بولت دارای شکلی استوانه ای و مخروطی هستند که شکلی مشابه با گلوله تفنگ دارند. این دوربین ها اغلب برای دیدن فواصل طولانی استفاده می شوند. این دوربین ها معمولا تنظیمات گردش، چرخش و زوم را ندارند و برای ضبط تصاویر از یک مکان ثابت و منطقه خاص کاربرد دارند. دوربین مداربسته بولت قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف را دارند و هم برای مکان بسته و هم برای فضای باز استفاده می شوند. دوربین های مداربسته بولت اگر در پوششی محافظ قرار بگیرند، ضد آب می شوند.

دوربین مداربسته بولت در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته C-Mount در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته C-Mount

دوربین مداربسته C-Mount امکان تعویض و جابجایی لنز را دارد. این قابلیت باعث می شود که این دوربین ها کاربری های متفاوتی داشته باشند. لنزهای استاندارد دوربین مداربسته می توانند فاصله ۳۵ تا ۴۰ فوتی را پوشش دهند. دوربین های مداربسته C-Mount امکان استفاده از لنزهای خاص را دارند که امکان پوشش دهی مسافت های بیشتر از ۴۰ فوت را نیز فراهم می کند. از جمله مزایای این دوربین می توان به: تغییرات در اندازه لنز، موثر بودن آن برای استفاده در محیط داخلی و اندازه بزرگ آن به عنوان یک بازدارنده اشاره کرد.


دوربین مداربسته روز و شب

این نوع از دوربین ها در محیط های معمولی و همچنین کم نور، کارکرد بهتری دارند. این دوربین ها از نور مادون قرمز استفاده نمی کنند ولی در شرایط مختلف نور و تاریکی تصاویر با کیفیتی ضبط می کنند. دوربین های روز و شب برای نظارت بر امنیت فضاهای باز مناسب هستند. در مکان هایی که دوربین های مادون قرمز عملکرد مطلوب نداشته باشند، دوربین های روز و شب مورد استفاده قرار می گیرند. این دوربین ها در مقابل تابش مستقیم نور خورشید مقاوم اند و به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته کاربرد دارند.

دوربین مداربسته روز و شب در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته دید در شب در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته دید در شب یا فرو سرخ

دوربین های دید در شب از LED مادون قرمز استفاده می کنند و مناسب فضاهای باز و کم نور هستند. با به کارگیری دوربین‌ های دید در شب می‌ توان در تاریکی شب، یک شخص را از فاصله ۱۸۳ متری مشاهده کرد. تکنولوژی به کار رفته در این دوربین ها به دو روش عمل می‌کنند. ۱- آشکارسازی تصویر: در قسمت پایینی طیف نوری مادون قرمز نور کمی وجود دارد که جمع شده و طوری تقویت می‌ شود که ما بتوانیم آن را مشاهده کنیم. ۲- تصویربرداری حرارتی: در این حالت طیف نوری مادون قرمز در قسمت بالایی جمع‌آوری شده و طیف به صورت نور منعکس نشده بلکه به صورت گرما منتشر می‌ شود. اجسام گرم این نور را به اجسام سردتر مثل میز یا یک ساختمان متصاعد می‌ کنند.


دوربین مداربسته شبکه ای و IP

این دوربین ها نوع بی سیم و با سیم دارند. نوع اینترنتی آن ها تصاویر را از طریق اینترنت و پهنای باند منتقل می کنند. نصب دوربین های IP آسان تر از دوربین های آنالوگ است، زیرا نیاز به کابل کشی جداگانه وتقویت منبع تغذیه ندارند و تصاویر را در مسافت های طولانی منتقل می کنند. دوربین های مداربسته تحت شبکه دارای یک سیستم عامل داخلی هستند که امکان اتصال مستقل آنها به شبکه های کامپیوتری را فراهم می کند. در واقع دوربین های شبکه یک کامپیوتر کوچک در درون خود دارند که این سیستم عامل بر روی آن اجرا می شود.

دوربین مداربسته شبکه ای در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته بی سیم در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته بی سیم

دوربین های بی سیم تصاویر را از طریق امواج (رادیویی، وای فای و …) منتقل می کنند. سپس تصاویر توسط یک گیرنده دریافت شده و به دستگاه های ذخیره و ضبط منتقل می شوند (دستگاه NVR ،DVR یا سرور). به این ترتیب شما می توانید از طریق مانیتور یا هر نمایشگر دیگری به آسانی تصاویر را مشاهده نمایید. یک سیستم امنیتی بی سیم نیاز به سیم کشی کمتری داشته و از این رو دیوارها و کفپوش های شما را از هر نوع حفاری یا سیم کشی که باعث خرابی می شود جلوگیری می کند.


دوربین مداربسته با کیفیت HD

دوربین مداربسته با روزلوشن HD عموما دوربین های دیجیتال تحت شبکه هستند. این دوربین ها امکان دسترسی به روزولشن های تصویر بسیار بالا را برای شما فراهم می کنند. از نظر تئوری دوربین های دیجیتال هیچ محدودیتی برای روزولشن تصویر ندارند. اما به صورت عمومی این دوربین ها تا روزلوشن ۱۰مگا پیکسل تولید می شوند و در ایران دسترسی به این دوربین ها تا روزولشن ۵ مگاپیکسل به راحتی امکان پذیر است. این دوربین ها برای مکان های حساس مثل بانک ها مناسب هستند.

دوربین مداربسته با کیفیت HD در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته گردان در اصفهان | اصفهان نصاب

دوربین مداربسته گردان یا PTZ

این دوربین ها مشابه دوربین های اسپید دام هستند و دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و (معمولا) زوم کردن در یک زاویه خاص هستند. همچنین این دوربین ها دارای یک بدنه دام شکل و یک پایه با توجه به شرایط نصب نیز هستند. یکی از قابلیت های مهم دوربین های مداربسته گردان امکان تعریف کردن تعداد مشخصی preset برای دوربین است. این پریست ها به شما امکان می دهد دوربین را طوری تنظیم کنید که به صورت برنامه پذیر و زمان بندی شده، محل هایی مشخص را به شما نشان دهند.


با در نظر گرفتن کاربری مختلف دوربین های مدار بسته در محیط‌های آموزشی، بیمارستانی، بانک‌ها، مراکز نظامی و… در صورتی که شما قصد خرید، نصب دوربین مداربسته اصفهان و یا تعمیر دزدگیر مداربسته اصفهان را دارید کافی است با متخصصان شرکت اصفهان نصاب ارتباط برقرار نمایید تا آنها بنا به تجربه و سابقه خود در این زمینه بهترین راهنمایی ها را به شما ارائه کنند توجه داشته باشید که برای دریافت مشاوره کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

چگونه می توان از خدمات شرکت اصفهان نصاب در استان اصفهان استفاده کرد؟

اصفهان نصاب با سابقه درخشان در ارائه خدمات در استان اصفهان و با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه های خدمات مربوط به دربازکن تصویری، خدمات مربوط به انواع دزدگیر،خدمات مربوط به انواع دوربین مداربسته، خدمات مربوط به تلفن سانترال نو و تلفن سانترال دست دوم، خدمات مربوط به قفل برقی و خدمات مربوط به قفل دیجیتال در اصفهان بهترین بستر را برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده کرده است.شما با مشاهده خدمات ارائه شده در این سایت و مقایسه قیمت های ارائه شده برای هر کدام از خدمات می توانید انتخابی آگاهانه و مقرون به صرفه داشته باشید. حال ممکن است این سوال پیش آید که چرا از متخصصین اصفهان نصاب استفاده کنیم در پاسخ به این سوال باید گفت که: شرط اصلی حضور در تیم خدمات دهی اصفهان نصاب داشتن اخلاق حرفه ای و سابقه تایید شده، ارائه سرویس در زمان مقرر و بدون تاخیر و با کمترین هزینه می باشد.
اعضای تیم ارائه دهنده خدمات اصفهان نصاب فیلترهای تایید صلاحیت اصفهان نصاب عبور کرده اند و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند. کیفیت خدمات ارائه‌شده به دلیل ارزیابی رضایت مشتریان هر روز و همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.
روند ثبت درخواست در سایت اصفهان نصاب برای شما عزیزان به دو روش می باشد که این روش ها به شرح زیر است:
راه حل اول
: کافی است با شماره های درج شده در سایت اصفهان نصاب تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید درصورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.
راه حل دوم
: کافی است شما درخواست خود را در سایت اصفهان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید آنها در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت در صورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان نصاب می باشد.