اصفهان نصاب > قفل برقی در اصفهان > تعمیر قفل برقی در اصفهان
تعمیر قفل برقی در اصفهان | اصفهان نصاب

سرویس دهی و تعمیر قفل برقی

گاهی برای تعمیر و سرویس کردن قفل برقی نیاز به یک متخصص ماهر و مطمئن میشویم و همه ی دغدغه ی ما این است که یک تعمیرکار خوب و حرفه ای و قابل اعتماد از کجا بیاوریم مرکز متخصص شرکت اصفهان نصاب با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر انواع قفل های برقی در اصفهان میباشد و شما عزیزان را در امر تعمیر قفل برقی یاری می نماید . نیازی نیست نگران خرابی قفل درب برقی خود باشید شرکت اصفهان نصاب کلیه تعمیر و خدمات انواع قفل برقی در استان اصفهان را با تیم بسیار مجرب همراه با مهارت بی قید و شرط و تایید شده ی شرکت همراه با گارانتی نصب و تعمیر و سرویس قفل های برقی در فاکتور رسمی را به شما هم استانی های عزیز پیشنهاد می کند . شرکت اصفهان نصاب با سابقه ی درخشان همواره آماده ی پاسخ گویی به شما عزیزان در تمام زمینه ها میباشد . شما میتوانید با اطمینان خاطر کلیه خدمات تعمیر انواع قفل های برقی را به ما بسپارید کافیست با تیم پشتیبان ما تماس گرفته تا تعمیرکاران ما به محل شما فرستاده شوند .

اصفهان نصاب

تعمیر انواع قفل برقی در اصفهان

شرکت اصفهان نصاب افتخار دارد هر نوع خدمات تعمیر قفل در اصفهان را که شامل موارد زیر می باشد به شما عزیزان ارائه کند:
• تعمیر قفل برقی درب حیاط در اصفهان
• تعمیر قفل مقابل برقی در اصفهان
• تعمیرقفل برقی ساختمان و آپارتمان در اصفهان
• تعمیر قفل برقی درب سکوریت  در اصفهان

اصفهان نصاب
اصفهان نصاب

عوامل موثر بر خرابی قفل برقی

درهای مغناطیسی از لوازم مختلف ساخته شده اند و حاوی آهن، آلومینیوم، روی، مس یا ترکیبی از آلیاژها و فلزات هستند. همچنین مجموعه ای از پیچ، لولا و قطعات مغناطیسی با اندازه های مختلف در آن دیده می شود. اگر به سازوکار باز کردن قفل در آگاه باشید، زودتر متوجه می شوید چرا یک قطعه خراب شده و به راحتی می توانید آن را رفع کنید، مخصوصا در صورتی که برای استفاده از سیستم های امنیتی آن بودجه کافی نداشته باشید. از آنجایی که قفل ها به درهای چوبی، پلاستیکی یا فلزی وصل می شوند، استفاده از قطعات مختلف ممکن است امنیت لازم را ایجاد نکرده و مشکل سازی کند. که از جمله موارد موثر بر خرابی قفل برقی می توان به موراد زیر اشاره کرد:


۱- زمان، آب و هوا
۲- استفاده مداوم
۳- نظارت غیرصحیح
۴- لوازم ناکافی 
نبود جریان برق یا ناآگاهی کافی استفاده کنندگان می توانند عملکرد این درها را زیر سوال ببرد.
گرچه این درها گزینه های امنیتی زیادی دارد اما به دلیل هزینه های وارده ممکن است نتوانید از اغلب آنها استفاده کنید. گرچه می توانید رفع این مشکلات را به متخصص ها بسپارید، چرا که ممکن است یک مشکل کوچک زمانی که توسط یک فرد متخصص انجام نشود ممکن است به مشکل بزرگ و خسارت آور تبدیل شود.

اصفهان نصاب

اصفهان نصاب

مشکلات احتمالی

۱- آسیب فیزیکی: ممکن است زبانه به درستی در قفل الکتریکی گیر نکرده، قفل برقی به دلیل مشکلات مکانیزمی خوب کار نکند و یا جریان برق کافی نباشد. مشکلات فیزیکی در یا چهارچوب یا مشکلات مربوط به قفل مانند زنگ زدگی، رطوبت، شرایط آب و هوایی، دمای بالا و غیره می توانند بر شرایط قفل تاثیر بگذارند. قرارگیری نامناسب زبانه در قفل یا مشکلات موجود قطعات صفحه کلید می توانید بر مکانیزم مغناطیسی تاثیر بگذارد.
۲-قطع جریان برق: مشکلات الکتریکی در سه دسته قرار می گیرند: جریان ضعیف برق، مشکلات موجود در قطعات برقی/نرم افزاری و کابل های بی کیفیت. در صورت قطع برق نیروی الکتریکی جریان نخواهد داشت. کابل هم ممکن است بیش از حد باریک بوده یا شکننده باشد.
۳- خارج نشدن زبانه قفل: مشکلات قفل های در مغناطیسی که در بالا به آن اشاره کردیم می توانند سیستم بسته شدن در (خطای بیش از ۱۰ میلی متر یک مشکل جدی است) را محدود کرده و به دلیل نصب نامناسب کابل نیروی رسیده به قفل از منبع را کاهش دهد. باز نشدن زبانه، مشکلات مربوط به منبع جریان و قفل نشدن از جمله مشکلات مربوط به در هستند که در خوب باز نمی شود، چارچوب آسیب میبیند و یا اینکه لولاها مانع باز و بسته شدن در می شوند.

تعمیر قفل برقی | اصفهان نصاب

مراحل عیب یابی قفل برقی در اصفهان

۱. اطمینان حاصل کنید در به درستی به چارچوب متصل شده، در برای چارچوب مناسب است و خوب باز و بسته می شود. استفاده از لولاهای مناسب، رنگ مناسب برای در و محلول لاکتیت که نقص های روی دیوار را می پوشاند، بر سیستم قفل در تاثیر می گذارد. برای کسب بهترین نتیجه از قفل های هیدرالیک استفاده کنید. با تنظیم در می توانید زبانه آن را تنظیم کنید.
۲. از کابل های عریض تر از ۰.۲ میلی متر استفاده کنید. کابل های باریک نمی توانند جریان الکتریکی مورد نیاز برای قفل شدن در را تامین کنند.در حالت قفل در ولتاژ آن را اندازه بگیرید. برای هر در از باتری بک آپ استفاده کنید تا در هنگام قطعی جریان برق موثر باش و انرژی الکتریکی را ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته تامین کنند.
۳. همیشه بر عملکرد در و صحت آن نظارت داشته باشید.
۴. ذرات چربی میبینید؟ قفل را عوض کنید.
۵. زبانه پایین آمده؟ آن را تعویض کنید.
۶. در به سرعت بسته می شود؟ پیچ را تنظیم کنید.
۷. ظاهر قفل خراب شده؟ آن را عوض کنید.
۸. به طور منظم در را بررسی کنید تا در صورت وجود مشکل آن را رفع کنید.

اصفهان نصاب

شرکت اصفهان نصاب با سابقه ی قریب به ده سال دارای نمایندگی فروش انواع قفل های برقی ، قفل برقی دیجیتال ، قفل برقی شیشه ای ، قفل برقی درب های ساختمان و آپارتمان ، انواع قفل های برقی ریموت دار و کارتی ،قفل مقابل برقی در اصفهان  و نصب انواع قفل برقی در اصفهان میباشد. شرکت اصفهان نصاب با کاردی مجرب و پیشرفته اماده هر گونه خدمات از جمله تعمیر قفل درب های ساختمان در اصفهان و همچنین نصب قفل برقی انواع درب های آپارتمانی در اصفهان و تعمیر و سرویس انواع قفل های برقی در استان اصفهان میباشد کافیست با تیم مجرب تماس گرفته و راهنمایی و اطلاعات لازم در تمام زمینه های تعمیر قفل برقی در اصفهان را کسب نمایید .

چگونه می توان از خدمات شرکت اصفهان نصاب در استان اصفهان استفاده کرد؟

اصفهان نصاب با سابقه درخشان در ارائه خدمات در استان اصفهان و با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه های خدمات مربوط به دربازکن تصویری، خدمات مربوط به انواع دزدگیر،خدمات مربوط به انواع دوربین مداربسته، خدمات مربوط به تلفن سانترال نو و تلفن سانترال دست دوم، خدمات مربوط به قفل برقی و خدمات مربوط به قفل دیجیتال در اصفهان بهترین بستر را برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده کرده است.شما با مشاهده خدمات ارائه شده در این سایت و مقایسه قیمت های ارائه شده برای هر کدام از خدمات می توانید انتخابی آگاهانه و مقرون به صرفه داشته باشید. حال ممکن است این سوال پیش آید که چرا از متخصصین اصفهان نصاب استفاده کنیم در پاسخ به این سوال باید گفت که: شرط اصلی حضور در تیم خدمات دهی اصفهان نصاب داشتن اخلاق حرفه ای و سابقه تایید شده، ارائه سرویس در زمان مقرر و بدون تاخیر و با کمترین هزینه می باشد.
اعضای تیم ارائه دهنده خدمات اصفهان نصاب فیلترهای تایید صلاحیت اصفهان نصاب عبور کرده اند و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند. کیفیت خدمات ارائه‌شده به دلیل ارزیابی رضایت مشتریان هر روز و همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.
روند ثبت درخواست در سایت اصفهان نصاب برای شما عزیزان به دو روش می باشد که این روش ها به شرح زیر است:
راه حل اول
: کافی است با شماره های درج شده در سایت اصفهان نصاب تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید درصورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.
راه حل دوم
: کافی است شما درخواست خود را در سایت اصفهان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید آنها در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت در صورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان نصاب می باشد.