اصفهان نصاب > سانترال اصفهان
تلفن سانترال در اصفهان | اصفهان نصاب

تلفن سانترال در اصفهان

خدمات تلفن سانترال

تلفن سانترال یا تلفن مرکزی (Central phone) یک سیستم تلفن اداری به شمار می آید که دارای توانایی اتصال خطوط و تقسیم آن ها را دارد. همچنین قابلیت منشی تلفنی نیز در تلفن های سانترال تعبیه شده است. تلفن های سانترال در محیط های تجاری و اداری بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند چرا که این مکان ها مجهز به خطوط مختلف تلفن می باشند و بالتبع هر یک از آن ها به یک دستگاه تلفن نیاز دارد که در نتیجه کنترل این خطوط و هدایت تماس ها به مقصدهای مختلف، مدیریت خاص خود را می طلبد به منظور مدیریت چندین خط با هم تلفن های سانترال به بازار آمد.
شرکت اصفهان نصاب به عنوان نمایندگی رسمی فروش تلفن سانترال اصفهان و خدمات پس از فروش تلفن سانترال اصفهان در ایران به شمار می آید. در زمینه ی تهیه ی دستگاه سانترال اصفهان امید است که این شرکت بتواند خدماتی شایسته ی کاربران سانترال اصفهان به شهروندان عزیز ارائه نماید.

انواع سانترال در اصفهان | اصفهان نصاب

انواع سانترال در اصفهان

شرکت اصفهان نصاب پروژه های موفق بسیاری در راستای فروش، راه اندازی انواع سانترال در اصفهان و تعمیر انواع سانترال در اصفهان را در کارنامه ی خود دارد. دو نوع تلفن سانترال در بازار موجود است، سانترال کم ظرفیت دارای ۳ الی ۸ خط شهری و ۸ الی ۲۴ خط داخلی و سانترال پرظرفیت دارای ۸ الی ۶۴۰ خط شهری و ۱۶ الی ۹۶۰ خط داخلی. 


                                                                   تلفن سانترال کم ظرفیت

                                                              تلفن سانترال پرظرفیت

تاریخچه تلفن سانترال

تاریخچه تلفن سانترال

در گذشته دستگاهی به منظور وصل کردن خطوط متعدد تلفن اختراع شد که با استفاده از نیروی انسانی مدیریت می شد. این دستگاه با استفاده از یک زوج سیم در نزدیک ترین مکان به خانه، مغازه و یا اداره نصب می شد و فردی که بالای سر آن قرار داشت خطوط را به یک دیگر وصل می کرد. با گذر زمان و افزایش خوط بیش از پیش و هم چنین پیشرفت تکنولوژی دستگاهی مرکزی ابداع شد که همانند مخابراتی کوچک وظیفه ی اشتراک گذاری خطوط را برای داخلی های سازمان ها به عهده گرفت. مزیت این دستگاه نسبت به نوع قدیمی آن این است که به صورت خودکار عمل کرده به این منظور که دیگر نیازی به نیروی انسانی نیست.

قابلیت های تلفن سانترال

تلفن های سانترال این امکان را به هر کاربر می دهد که یک کد و خط روی تلفن خود داشته باشند که با وارد کردن کد هرشخص، تماس به او انتقاق می یابد. همچنین اگر کارمندان و کارکنان محیط نیاز به برقراری ارتباط با یک دیگر داشته باشند به صورت کاملاً رایگان تماس با استفاده از تلفن سانترال و کدهای اختصاص یافته تماس داخلی صورت می گیرد. از دیگر قابلیت های سانترال می توان به موارد زیر اشاره کرد:
اتصال ثابت و VoIP، سیستم تلفن مجازی،ذخیره و ضبط تماس ها در حافظه، منشی تلفنی، پست صوتی، بلک لیست، تماس های از دست رفته، دریافت تماس روی رایانه، استفاده از تلفن با گوشی موبایل، تماس گروهی (کنفرانسی)

قابلیت های تلفن سانترال در  اصفهان | اصفهان نصاب
تجهیزات سانترال در اصفهان | اصفهان نصاب

تجهیزات سانترال در اصفهان

دستگاه تلفن مرکزی یا سانترال دارای چند بخش اصلی است:
۱- دستگاه سانترال : تعیین کننده ی گنجایش ظرفیت تعداد خطوط شهری و خطوط داخلی.
۲- گوشی های تلفن: تعیین کننده ی مدل دستگاه در انواع مختلف کاربری های کارمندی، مدیریتی و منشی تلفنی
۳- کارت های تلفن: کارت هایی بر روی دستگاه مرکزی که وظیفه ی اتصال خطوط شهری و داخلی را به .مرکز تلفن به عهده دارند.
۴- تجهیزات جانبی دستگاه: دستگاهی به منظور ضبط مکالمات، امکان صندوق صوتی و تجهیزات گزارشات تماس


تلفن سانترال در  اصفهان | اصفهان نصاب

سانترال دست دوم در اصفهان

دستگاه های تلفن سانترال دست دوم از تکنولوژی برخوردار است که هر روز پیشرفت می کند. بالتبع کارایی تلفن های دست دوم پایین تر از سانترال های به روز است. در حال حاضر دستگاه های سانترال دست دوم با قیمتی پایین تر در شرکت اصفهان نصاب موجود می باشد. این نمایندگی در راستای خدمات رسانی دستگاه دست دوم سانترال با سانترال نو تفاوتی ندارد و پاسخگوی نیاز همشهریان عزیز است.

فروش سانترال دست دوم در اصفهان

شرکت اصفهان نصاب نماینده رسمی فروش سانترال اصفهان با سابقه ای بالا در زمینه فروش ، نصب تلفن سانترال دست دوم، نگهداری و تعمیر سانترال دست دوم اصفهان و خرید سانترال دست دوم اصفهان فعالیت می نماید.
خدمات خرید و فروش تلفن سانترال کارکرده:
- خرید و فر وش سانترال دست دوم و تلفن کارکرده
- خرید و فروش تجهیزات دستگاه تلفن سانترال دست دوم
- خرید و فروش کارت های سانترال قدیمی و کارکرده در انواع مختلف
- تعویض دستگاه های تلفن سانترال دست دوم
خرید و فروش دستگاه های سانترال کارکرده و تلفن های مرکزی دست دوم با مهلت تست و تضمین در شرکت اصفهان نصاب انجام می شود.

فروش سانترال دست دوم اصفهان
نمایندگی تلفن سانترال اصفهان | اصفهان نصاب

چرا شرکت اصفهان نصاب را برای تمامی امور تلفن سانترال در اصفهان انتخاب کنیم؟

شرکت اصفهان نصاب نمایندگی تخصصی در زمینه تلفن سانترال در اصفهان همگام با تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات و قطعات آن به منظور فروش این دستگاه می باشد. شرکت اصفهان نصاب با استفاده از کارشناسان ماهر، آماده خدمت رسانی در زمینه ی فروش ، نصب و تعمیرات تلفن سانترال است. این شرکت پروژه های موفق زیادی را در سراسر استان در کارنامه ی خود دارد. پروژه هایی که در زمینه ی فروش، راه اندازی تلفن سانترال اصفهان، سرویس و تعمیر سانترال اصفهان برای ساختمان های گوناگون بوده است.
شرکت اصفهان نصاب با سابقه ی بالای فعالیت در زمینه ی انواع تلفن سانترال در اصفهان و با بهره مندی از کارشناسان دوره دیده و مجرب در مدت زمان کمی توانسته جایگاه رفیعی در میان کاربران خود ایجاد نماید و رضایت همشهریان را در رابطه با تهیه ی تجهیزات سانترال در اصفهان و هم چنین فروش سانترال دست دوم اصفهان نیز کسب نماید.

چگونه می توان از خدمات شرکت اصفهان نصاب در استان اصفهان استفاده کرد؟

اصفهان نصاب با سابقه درخشان در ارائه خدمات در استان اصفهان و با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه های خدمات مربوط به دربازکن تصویری، خدمات مربوط به انواع دزدگیر،خدمات مربوط به انواع دوربین مداربسته، خدمات مربوط به تلفن سانترال نو و تلفن سانترال دست دوم، خدمات مربوط به قفل برقی و خدمات مربوط به قفل دیجیتال در اصفهان بهترین بستر را برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده کرده است.شما با مشاهده خدمات ارائه شده در این سایت و مقایسه قیمت های ارائه شده برای هر کدام از خدمات می توانید انتخابی آگاهانه و مقرون به صرفه داشته باشید. حال ممکن است این سوال پیش آید که چرا از متخصصین اصفهان نصاب استفاده کنیم در پاسخ به این سوال باید گفت که: شرط اصلی حضور در تیم خدمات دهی اصفهان نصاب داشتن اخلاق حرفه ای و سابقه تایید شده، ارائه سرویس در زمان مقرر و بدون تاخیر و با کمترین هزینه می باشد.
اعضای تیم ارائه دهنده خدمات اصفهان نصاب فیلترهای تایید صلاحیت اصفهان نصاب عبور کرده اند و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند. کیفیت خدمات ارائه‌شده به دلیل ارزیابی رضایت مشتریان هر روز و همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.
روند ثبت درخواست در سایت اصفهان نصاب برای شما عزیزان به دو روش می باشد که این روش ها به شرح زیر است:
راه حل اول
: کافی است با شماره های درج شده در سایت اصفهان نصاب تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید درصورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.
راه حل دوم
: کافی است شما درخواست خود را در سایت اصفهان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید آنها در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت در صورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.


اصفهان نصاب

مطالب مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان نصاب می باشد.