اصفهان نصاب > قفل برقی در اصفهان
قفل برقی در اصفهان |  اصفهان نصاب

قفل برقی در اصفهان

امروزه بهترین روش و ایمن ترین روش برای بستن و یا حفاظت کردن از ساختمان استفاده از قفل برقی می باشد. در سالهای اخیر استفاده از قفل برقی یا قفل های بدون کلید به سبب آسان بودن استفاده و امنیت نسبتا بالا در مقایسه با انواع دیگر قفل ها افزایش یافته است. قفل برقی یا قفل اتوماتیک در آپارتمان ها و دفاتر اداری، به میزان کار مورد نیاز سیم کشی و برقراری اتصالات و بعد نوع قفل بستگی دارد. قفل برقی برای بازکردن اتوماتیک در ساختمانها در فضاهای داخلی و خارجی و بر روی انواع دربهای ماشین رو یا درب پارکینگ و برای نفر رو حیاط کاربرد دارد. نصب قفل برقی در ممکن است کاری ساده به نظر برسد اما اگر توسط متخصص انجام نشود می تواند باعث اتصالی در سیم کشی برق ساختمان شود. عمده عملیاتی که در این زمینه انجام می شود به کارهای الکتریکی برمی گردد. شرکت اصفهان نصاب با سال ها تجربه درخشان در نصب قفل برقی یا نصب قفل اتوماتیک، تعمیر و سرویس انواع قفل برقی زیر نظر مجرب ترین نیروی خود آماده ی خدمت رسانی به تمام هم وطنان اصفهانی میباشد.در صورت مشاهده هرگونه خرابی یا نقص و عیب در قفل برقی درب های ساختمانی یا اداری خود می توانید تنها با یک تماس درخواست خود را ثبت نمایید. تیم پشتیبان ما همراه با کادری مجرب و ضمانت خدمات آماده ارائه هرگونه خدمات به شما همشهریان عزیز در اصفهان می باشد.

قفل برقی در اصفهان | اصفهان نصاب


قفل برقی چیست ؟

قفل برقی قفلی است که شما بدون نیاز به کلیدهای معمولی و سنتی می‌توانید آن‌ها را باز کنید. به همین دلیل است که به آن سیستم دسترسی الکترونیکی بدون کلید نیز گفته می‌شود. حتما در هتل‌های مختلف دیده‌اید که درب اتاق‌ها با کارت باز می‌شود، این نیز نوعی قفل برقی است. کلیدهای کارتی نیز نوعی قفل برقی هستند. هرچند این نوع قفل‌ها که با کارت باز می‌شوند نیز باز برای باز شدن نیاز به یک وسیله دیگر که همان کارت است دارند. حتی امروزه، برای هوشمندتر کردن خانه‌ها امکاناتی بوجود آمده که بتوانید قفل برقی را از راه دور کنترل کنید و فقط با یک دکمه روی گوشی موبایلتان آن را باز یا بسته کنید از انواع دیگر قفل برقی می‌توان به درب‌هایی که با کد خاصی باز می‌شوند اشاره کرد.شرکت اصفهان نصاب در استان اصفهان با ارائه انواع قفل های برقی موجود در بازار و نمایندگی فروش آن آماده هر گونه خدمات به شما هم استانی های عزیز اصفهانی میباشد .

قفل برقی چیست | اصفهان نصاب

سیستم امنیتی در قفل برقی

قفل های برقی اغلب با سیستم امنیتی کار میکنند. برای افرادی که کسب و کارهای بزرگ و مطرحی دارند بسیار مهم است که بتوانند دسترسی به ساختمان محل کارشان را به خوبی کنترل کنند. در این صورت نصب قفل برقی یک انتخاب مناسب است. می‌توان قفل برقی را به سیستم امنیتی ساختمان متصل کرد که در صورت بوجود آمد هرگونه مشکل یا خطا، سیستم به صدا در آمده و مانع بروز مشکلات بیشتر یا سرقت شود


سیستم امنیتی در قفل برقی در اصفهان | اصفهان نصاب

انواع قفل برقی در اصفهان

قفل برقی معمولا در دربهای لولایی استفاده شده و در اپراتورهای کشویی کاربردی ندارد. این نمونه قفل ها به دلیل محفوظ بودن زبانه قفل قابلیت سرقت و یا باز کردن آن عملا وجود ندارد علاوه بر اینکه با طراحی منحصر بفرد زبانه در داخل قفل چفت شده و در صورت تکانه یا ضربه دو لنگه درب به هم قفل می شوند. قفل برقی به دو صورت در بازار موجود است :
۱-دستی : هزینه نصب قفل برقی دستی با نوع در و مقدماتی که باید برای نصب آن فراهم باشد ارتباط مستقیم دارد.
۲-ریموت دار: قفل های ریموت دار هم برای درب های داخلی ساختمان و هم برای درب پارکینگ کاربرد دارند. هزینه نصب قفل برقی در اصفهان با نوع در و مقدماتی که باید برای نصب آن فراهم باشد ارتباط مستقیم دارد.


محاسن قفل برقی

 ۱- برای باز کردن درب به راحتی این کارا انجام میدهید. 
۲- نیازی نیست همیشه کلید به همراه داشته باشیدو دغدغه ی کلید زاپاس را ندارید.
۳- از سرقت از منزل خود ایمن هستید .
۴- نیازی به داشتن ومخفی کردن کلید یدکی ندارید .
۵- به راحتی برای امنیت بیشتر میتوانید کد کارت خود را تغییر دهید.
۶-قفل برقی دارای سیستم امنیتی بالایی است.

انواع قفل برقی در اصفهان | در اصفهان

معایب قفل برقی

۱- معمولا قفل های برقی هوشمنداند و باکارت باز می شوند.
۲-  خرید این کارت ها هزینه بر می باشد و بسیار گران قیمت هستند.
۳- نصب قفل برقی نسبت به قفل های عادی گرانترند
۴-در اثر قطع و وصل برق این دستگاه‌ها عملکرد نادرستی را از خود نشان دهد. 
۵- ممکن است رمز کارت خود را فراموش کنید و مدتها پشت درب منزل خود بمانید.

قفل برقی درب شیشه ای

 قفل برقی میرال یا قفل برقی شیشه و یا قفل برقی سکوریت یک نوع قفل از نوع شفتی می باشد با این تفاوت که در نصب این قفل نیاز به هیچگونه سوراخ کاری بر روی درب شیشه ای نمی باشد و به راحتی قابل نصب است. شرکت اصفهان نصاب مرکز تخصصی انواع قفل درب های اتوماتیک شیشه ای در اصفهان و همچنین توزیع و نمایندگی فروش انواع قفل درب برقی سکوریت و خدمات سرویس تعمیر قفل برقی میرال و نصب قفل سکوریت و سرویس دوره ای انواع قفل درب های اتوماتیک شیشه ای یا سکوریت می باشد. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه قفل برقی درب سکوریت می توانید با متخصصان شرکت ما تماس حاصل نمایید تا آنها بهترین راهکارها را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند.

قفل برقی درب سکوریت در اصفهان | اصفهان نصاب
قفل برقی ساختمان و آپارتمان در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل برقی ساختمان و آپارتمان

 وجود آپارتمان های زیاد در شهری باعث شده است که نه تنها به فکر استحکام ساختمان باشند بلکه به فکر نصب درب و پنجره های محکم و ایمن و علاوه بر آن نصب قفل برقی ریموت دارد باشند.لذا داری مزایای می باشد.شرکت اصفهان نصاب مرکز تخصصی انواع قفل برقی ساختمان و اپارتمان در اصفهان همچنین توزیع و نمایندگی فروش انواع قفل درب برقی آپارتمان و ساختمان و خدمات و تعمیر قفل برقی آپارتمان  در اصفهان و نصب قفل برقی ساختمان و اپارتمان و سرویس دوره ای انواع قفل درب های اتوماتیک اپارتمان و ساختمان میباشد . مزایای استفاده از قفل برقی ساختمان و اپارتمان - محکم بودن آن - دوام بالایی دارند - به راحتی بدون حضور شما می توانید با زدن دکمه آیفون درب حیاط یا آپارتمان را باز کنید.

قفل برقی مقابل

قفل مقابل برقی به قفل منشی ، قفل اتاق مدیر عامل، قفل ریموتی، قفل زبانه مقابل ، قفل برقی کنترلی، قفل ریموت دار نیز شناخته می شود. از این قفل برقی برای درب اتاق مدیران، طلا فروشی ها ، درب اتاق ، درب پاسیو استفاده می شود . قفل مقابل برقی به قفل لادری نیز مشهور است این قفل برقی توانایی نصب بر روی انواع درب ها میباشد و همچنین توانایی باز کردن این قفل برقی بصورت ریموت یا اثر انگشت را دارد و این قفل مقابل برقی دارای دو عملکرد دستی و اتوماتیک می باشد خوشبختانه کلیه خدمات و نصب قفل مقابل برقی در اصفهان و حتی تعمیر و سرویس دهی قفل برقی مقابل در اصفهان توسط کادر مجرب شرکت اصفهان نصاب انجام میشود. شما می توانید جهت راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

قفل برقی مقابل در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل برقی شفتی در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل برقی شفتی

قفل برقی شفتی یا به اصطلاح بولت برای اتصال به سیستم های کنترل دسترسی مورد استفاده قرار می گیرد.
قفل شفتی انواع مختلفی دارد که میتوانید با توجه به نوع کاربرد خود آن را انتخاب نمایید.
این قفل برقی با توجه به ویژگی های بسیار خوبی که دارد مورد توجه مشتریان عزیز واقع شده است . از جمله ویژگی های بارز قفل برقی شفتی این است که این قفل برای تردد های بالا بسیار مناسب است .و چون توکار نصب میشود دارای تحمل و فشار بالایی دارد . یکی از محاسن خوب این قفل برقی شفتی دارا بودن سیستم زمان بندی و سیستم خنک کننده ی قفل ، سنسور وضعیت قفل و کارکرد با جریان برق است . 
  ولتاژ کاری قفل الکترومگنتی: ۱۲ ولت ۱۹۰۰ میلی آمپر معادل حدود ۲ آمپر در زمان راه اندازی و ۹۰ میلی میلی آمپر در زمان استند بای ،بدنه این مگنت مغناطیسی دارای آلیاژ فلزی سخت ضدضربه و ضدتخریب است که مناسب نصب برای درب های آهنی ،سنگین فلزی و ضد سرقت می باشد. 

قیمت دیجیتال در اصفهان

قیمت قفل رمزدار درب ضد سرقت
قیمت قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی
قیمت قفل درب مقابل 
قیمت قفل شفتی
قیمت قفل برقی آپارتمان و اداری
قیمت قفل مگنتی 
برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما در تمام زمینه ها  راهنمایی نمایند.
 


قیمت قفل برقی در اصفهان | اصفهان نصاب

شرکت اصفهان نصاب با سابقه ی قریب به ده سال دارای نمایندگی فروش انواع قفل های برقی ، قفل برقی دیجیتال ، قفل برقی شیشه ای ، قفل برقی درب های ساختمان و آپارتمان ، انواع قفل های برقی ریموت دار و کارتی ،قفل مقابل برقی در اصفهان میباشد شرکت اصفهان نصاب با کاردی مجرب و پیشرفته اماده هر گونه خدمات از جمله نصب قفل درب های ساختمان در اصفهان و همچنین نصب قفل برقی انواع درب های آپارتمانی در اصفهان و تعمیر و سرویس انواع قفل های برقی در استان اصفهان میباشد کافیست با تیم مجرب تماس گرفته و راهنمایی و اطلاعات لازم در تمام زمینه های قفل برقی در اصفهان را کسب نمایید .

چگونه می توان از خدمات شرکت اصفهان نصاب در استان اصفهان استفاده کرد؟

اصفهان نصاب با سابقه درخشان در ارائه خدمات در استان اصفهان و با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه های خدمات مربوط به دربازکن تصویری، خدمات مربوط به انواع دزدگیر،خدمات مربوط به انواع دوربین مداربسته، خدمات مربوط به تلفن سانترال نو و تلفن سانترال دست دوم، خدمات مربوط به قفل برقی و خدمات مربوط به قفل دیجیتال در اصفهان بهترین بستر را برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده کرده است.شما با مشاهده خدمات ارائه شده در این سایت و مقایسه قیمت های ارائه شده برای هر کدام از خدمات می توانید انتخابی آگاهانه و مقرون به صرفه داشته باشید. حال ممکن است این سوال پیش آید که چرا از متخصصین اصفهان نصاب استفاده کنیم در پاسخ به این سوال باید گفت که: شرط اصلی حضور در تیم خدمات دهی اصفهان نصاب داشتن اخلاق حرفه ای و سابقه تایید شده، ارائه سرویس در زمان مقرر و بدون تاخیر و با کمترین هزینه می باشد.
اعضای تیم ارائه دهنده خدمات اصفهان نصاب فیلترهای تایید صلاحیت اصفهان نصاب عبور کرده اند و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند. کیفیت خدمات ارائه‌شده به دلیل ارزیابی رضایت مشتریان هر روز و همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.
روند ثبت درخواست در سایت اصفهان نصاب برای شما عزیزان به دو روش می باشد که این روش ها به شرح زیر است:
راه حل اول
: کافی است با شماره های درج شده در سایت اصفهان نصاب تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید درصورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.
راه حل دوم
: کافی است شما درخواست خود را در سایت اصفهان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید آنها در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت در صورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان نصاب می باشد.