اصفهان نصاب > قفل دیجیتال در اصفهان
قفل دیجیتال در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل دیجیتال در اصفهان

شاید امروز شاهد قفل های الکترونیک یا دیجیتال هستیم و بخاطر امنیت و راحتی که نسبت قفل های قدیمی و سنتی دارد درخواست های زیادی را به خود اختصاص داده است چرا که این قفل های اتوماتیک محاسن زیادی را به خود اختصاص داده و بخاطر سیستم امنیتی بالایی که دارد مراکز و اورگانهای خصوصی بخاطر حساسیت بالایی شغلی که دارند از این قفل های دیجیتال استفاده میکنند . شرکت اصفهان نصاب برای رفاه حال شما عزیزان آماده هرگونه خدمات در زمینه نصب قفل دیجیتال، تعمیر و سرویس قفل برقی الکترونیک راهنمایی نصب، نمایندگی فروش انواع قفل های برقی الکترونیک یا دیجیتال میباشد.

قفل دیجیتال | اصفهان نصاب

قفل الکترونیک یا دیجیتال چیست ؟

قفل دیجیتال یا الکترونیک قفلی است؟ کـه بـر روی انواع درب‌های ورودی ساختمان یا آپارتمان و یا محل کار به منظور دسترسی سریع و آسان، افزایش امنیت، زیبایی و قفل نمودن انواع درب ها نصب می‌گردد و با سیستم‌های متنوع امنیتی که در آن بکار رفته آرامش خاطر و امنیت هر چه بیشتر را به ارمغان می‌آورد. در واقع قفل های مکانیکی جای خود را به قفل هایی با ظاهر متفاوت و مکانیزم الکترونیکی یا قفل الکترونیکی و دیجیتال داده است. به نقل دیگر می توان قفل دیجیتال را سیستمی دانست که بر پایه یکی از مکانیزم های شناسایی رمزی، کارت های مغناطیسی، اثر انگشت و یا مگنت، تگ، درب منازل را باز و بسته می نماید که این یکی از مزایای قفل هوشمند یا دیجیتال می باشد.

قفل دیجیتال چیست | اصفهان نصاب

سیستم امنیتی قفل هوشمند یا الکترونیک در اصفهان سیستم امنیتی قفل هوشمند یا الکترونیک در اصفهان
قفل الکترونیک دارای سیستم های امنیتی پیشرفته ای می باشند که در اصل امنیت محل سکونت شما و یا کسب و کار شما را افزایش می دهند که عبارتند از :
۱- سیستم ضد شوک: اگر با وارد کردن ولتاژ غیر مجاز را به قفل دیجیتال وارد کنید سیستم بصورت خودکار به مدت چند ثانیه خاموش می شود .
۲- سیستم ضد سرقت: اگر رمز عبور را چندین بار اشتباه وارد کنید یا به درب یا قفل هوشمند دیجیتال ضربه ای وارد کنید آلارم یا زنگ خطر دستگاه به صدا در می اید.
۳- سیستم اعلام حریق: در صورت ایجاد آتش سوزی در محل، دستگاه به شما هشدار می دهد.
۴- مجهز به قفل امنیتی: با فعال کردن سیستم امنیتی قفل الکترونیک کسی حتی با داشتن کارت و رمز بدون اجازه شما نمی تواند به قفل هوشمند دسترسی پیدا کند
۵- مجهز به قفل کودک: یکی از دیگر مزایای این سیستم اینست که به شما کمک می کند که دیگر نگران بیرون رفتن کودکان خود از منزل نباشید.

انواع قفل دیجیتال هوشمند در اصفهان

قفل دیجیتال چیست و چه کاربرد های میتواند داشته باشد؟
از قفل دیجیتال را می توان در ساختمان های مسکونی و مکان های عمومی مانند ، ادارات و مدرسه ، بیمارستان ها استفاده کرد. این قفل می تواند یک برای کنترل دسترسی برای مکان هایی با نیاز به امنیت بالا مانند فرودگاه ها مفید می باشد، همچنین قفل های هوشمند راهی کم هزینه، راحت برای ایجاد امنیت برای ساختمان هایی است که نیاز به یک وسیله قابل اعتماد و کنترل کردن دسترسی دارند، اما به دلیل حجم ورود و خروج افراد در ساختمان دادن کلید به هر فرد دشوار می باشد.


قفل برقی مگنت در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل برقی مگنت در اصفهان

قفل مگنت یا همان قفل مغناطیسی از قفل هایی می باشد که امنیت بالایی دارند و برای الکترونیکی کردن درب های شیشه ای با فریم شیشه ای و فلزی و چوبی و درب های بی دستگیره استفاده می شود. این قفل که با نام الکترو مقناطیسی نیز شناخته می شود از چراغ هشدار برخوردار می باشد که باز و بسته شدن در را اطلاع می دهد. با وجود قفل مگنت دیگر نیازی به دستگیره نیست و بر اساس جاذبه مغناطیسی حاصل از عبور جریان الکتریکی و خاصیت مغناطیسی آهن ربای قفل بین دو قسمت قفل کار می کند. قفل مگنت در کنار مزیت هایی که دارد دارای معایبی می باشد مثلا در مکانه ایی که استفاده می شود حتما باید سیستم برق اضطراری وجود داشته باشد چرا که این سیستم با اتصال دائمی برق کار می کند زیرا با قطع شدن برق قفل آزاد و درب باز می شود. قفل برقی مگنت دارای بدنه مقاوم و آلومینیومی است و قابلیت مدیریت از طریق ریموت، کارت، کد، اثرانگشت، پیامک، و کلیدهای الکترونیکی را دارد.

قفل الکترو مغناطیسی در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل دیجیتال درب ضد سرقت

قفل دیجیتال درب های ضد سرقت برای افزایش امنیت، دسترسی سریع و آسان، زیبایـی استفاده می شود. قفل دیجیتال و دستگیره هوشمند به جای قفل های معمولی بر روی درب های ضد سرقت و درب های معمولی نصب می شود و با توجه به داشتن سیستم‌های متنوع امنیتی، باعث افزایش آرامش می شود و دارای مزایای زیادی می باشد، برای امنیت بیشتر و جلوگیری از آشکار شدن رمز می توانید قبل و بعد از رمز اصلی تعدادی عدد را به صورت اختیاری وارد کنید تا رمز اصلی شما محفوظ بماند. درب های ضد سرقت انواع مختلفی دارند که برای استفاده از قفل دیجیتال بر روی این در ها باید دارای ویژگی های خاصی باشند.


کاربرد قفل دیجیتال | اصفهان نصاب

ویژگی های قفل دیجیتال

یکی از ویژگی های قفل دیجیتال این است که هنگام بسته شدن درب به صورت اتوماتیک قفل می شود و تا زمانی که درب قفل است از بیرون ساختمان کسی نمی تواند بدون مجوز وارد شود اما از داخل ساختمان این امکان خروج وجود دارد فقط کافی است دستگیره را پایین بکشید تا در باز شود و پس از بستن درب مجددا درب به صورت خودکار قفل شود. در صورتی که قفل را به ریموت کنترل مجهز کرده باشید می توانید از آن به عنوان مجوز برای ورود و خروج ساختمان استفاده کنید. با توجه به این ویژگی ها قفل های دیجیتال یا الکترونیک در نوع خود گزینه ی بسیار مناسب در جهت کنترل رفت و امد به خصوص در اماکن عمومی مانند ادارات و هتل هاو غیره می باشد. شرکت اصفهان نصاب با نماینده فروش انواع قفل های دیجیتال با برند های مختلف دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند که امنیت و آسایش را برای زندگی زیبای شما فراهم می آورد .

ویژگی های قفل دیجیتال در اصفهان | اصفهان نصاب

بهترین نوع قفل دیجیتال در اصفهان | اصفهان نصاب

قفل هوشمند یا دیجیتال چه قابلیت و یژگی دارد ؟

یکی از ویژگی های قفل دیجیتال یا الکترونیک  این است که بدون اینکه نیاز به همراه داشتن کلید باشید و نگران از مانده پشت درب منزل برای مدتهای مدید می توانید به راحتی با باز کردن درب به شیوه ای بیان شده درب محل سکونت یا محل کار خود را به راحتی بدون زمان زیاد سریع و آسان باز کنید قابلیت های قفل دیجیتال یا هوشمند عبارتند از :
۱- باز کردن درب با اثر انگشت
۲- باز کردن درب با تگ یا کارت
۳- باز کردن درب با تگ یا کارت


قیمت قفل دیجیتال

قیمت قفل برقی ضد سرقت
قیمت قفل رمزدار درب ضد سرقت
قیمت قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی
همه ی ما میدانیم که با توجه به رقابت های زیاد در بازار محصولات دارای قیمت های متفاوت هستند و نمیتوان با توجه به شرایط بازار قیمت نهایی را اعلام کرد .
قطعا در خرید هر کالایی یکی از فاکتورهای مهم خرید قیمت ان کالا ی مورد نظر می باشد، در مورد قفل دیجیتال هم این نکته رعایت می شود که معیاری مهم در انتخاب و خرید این نوع قفل ها می باشد.
قفل دیجیتال هم مانند هر کالای دیگری عوامل متعددی در تعیین قیمت دخیل می باشند بعنوان مثال چند موارد را اشاره میکنیم : 
۱- کشور سازنده قفل و اعتبار برند ان.   
۲- نوع قفل هوشمند از نظر راه های دسترسی
۳- جنس بدنه قفل های الکترونیکی
۴- طراحی و ظاهر قفل هوشمند
۵- سیستم های امنیتی قفل هوشمند
برای دریافت قیمت قفل برقی دیجیتال هم اکنون میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت قفل دیجیتال در اصفهان | اصفهان نصاب

خرید قفل دیجیتال در اصفهان | اصفهان نصاب

آیا قفل الکترونیک را میتوان بر روی هر دربی نصب کرد مشخصات آن چیست ؟

همانطور که قبلا گفتیم قفل های دیجیتال بر روی اکثر درب ها قابل نصب است .اما مواردی نیز وجود دارد که برای اطمینان از مناسب بودن درب جهت نصب قفل الکترونیک باید آنها را در نظر داشت .پس از اینکه درب خود را مورد بررسی قرار دادید اگر تصمیم به تعویض درب را دارید بهتر است با کسب اطلاع بیشتر آن را تعویض نمایید. باید به این نکته توجه نمایید که ضخامت درب باید بین ۴تا ۸ سانتی متر باشد و فاصله ی درب تا نقش و نگار آن باید حداقل ۱۰ سانتی متر باشد.در غیر این صورت ، قبل از سفارش با شرکت اصفهان نصاب در اصفهان تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم در این زمینه را کسب نمایید .شرکت اصفهان نصاب آماده ارائه کلیه خدمات در جهت نصب انواع ققل دیجیتال و تعمیر و سرویس انواع قفل دیجیتال هر نوع قفل هوشمند یا دیجیتال در اصفهان می باشد. البته در هر صورت بهتر است که برای انتخاب دقیق تر با کارشناسان و تیم مجرب ما تماس بگیرید.


انواع قفل دیجیتال اصفهان | اصفهان نصاب

گاهی در هنگام خرید با مشکل مواجه میشویم هم از نظر زمانی که ممکن است زمانی برای صرف کردن و گذراندن در بازارهارا نداریم و میخواهیم یک خرید سریع با حداقل زمان واز همه مهمتر با شناخت و اطمینان کافی خریدمان را انجام دهیم لذا شرکت اصفهان نصاب با سابقه ای قرین به ده سال در زمینه فروش قفل دیجیتال و نصب انواع قفل های هوشمند و تعمیر انواع قفل الکترونیک و سرویس انواع آن با نمایندگی های معتبر همراه با کادری مجرب زیر نظر شرکت اماده کلیه خدمات برای شما همشهریان اصفهانی عزیز میباشد . شرکت ما با ارائه گارانتی و ضمانت در نصب و تعمیر قفل های الکترونیک یا دیجیتال می باشد. برای انتخاب دقیق تر و مطمئن تر با کارشناسان ما تماس بگیرید.


خرید قفل دیجیتال در اصفهان | اصفهان نصاب

خرید قفل دیجیتال در اصفهان

این روز ها خرید قفل دیجیتال به دلیل امنیتی که دارد افزایش یافته است و به همین دلیل بین شرکت ها رقابت زیاد شده است. در صورتی که تمایل دارید قفل دیجیتال اصفهان را خریداری نمایید و نمی دانید کدام یک مناسب تر است برای دریافت و مشاوره در این زمینه و انتخاب بهترین قفل دیجیتال می توانید از شرکت اصفهان نصاب کمک بگیرید. شرکت اصفهان نصاب با برخورداری از کارشناسان با تجربه و برخوردار از دانش کافی در این زمینه با توجه به نیاز شما و بودجه ای که در نظر دارید به شما کمک می کند تا بهترین قفل دیجیتال در اصفهان را خریداری نمایید.

چگونه می توان از خدمات شرکت اصفهان نصاب در استان اصفهان استفاده کرد؟

اصفهان نصاب با سابقه درخشان در ارائه خدمات در استان اصفهان و با تکیه بر دانش متخصصان خود در زمینه های خدمات مربوط به دربازکن تصویری، خدمات مربوط به انواع دزدگیر،خدمات مربوط به انواع دوربین مداربسته، خدمات مربوط به تلفن سانترال نو و تلفن سانترال دست دوم، خدمات مربوط به قفل برقی و خدمات مربوط به قفل دیجیتال در اصفهان بهترین بستر را برای ارائه خدمات به شما عزیزان آماده کرده است.شما با مشاهده خدمات ارائه شده در این سایت و مقایسه قیمت های ارائه شده برای هر کدام از خدمات می توانید انتخابی آگاهانه و مقرون به صرفه داشته باشید. حال ممکن است این سوال پیش آید که چرا از متخصصین اصفهان نصاب استفاده کنیم در پاسخ به این سوال باید گفت که: شرط اصلی حضور در تیم خدمات دهی اصفهان نصاب داشتن اخلاق حرفه ای و سابقه تایید شده، ارائه سرویس در زمان مقرر و بدون تاخیر و با کمترین هزینه می باشد.
اعضای تیم ارائه دهنده خدمات اصفهان نصاب فیلترهای تایید صلاحیت اصفهان نصاب عبور کرده اند و دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند. کیفیت خدمات ارائه‌شده به دلیل ارزیابی رضایت مشتریان هر روز و همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه می‌شود.
روند ثبت درخواست در سایت اصفهان نصاب برای شما عزیزان به دو روش می باشد که این روش ها به شرح زیر است:
راه حل اول
: کافی است با شماره های درج شده در سایت اصفهان نصاب تماس حاصل نمایید و درخواست خود را مطرح نمایید درصورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.
راه حل دوم
: کافی است شما درخواست خود را در سایت اصفهان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید آنها در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت در صورتی که مشکل جزئی باشد کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند تا شما خودتان مشکل را برطرف نمایید در غیر این صورت بنا به نوع خدمات درخواستی شما تکنسین ویژه در اولین فرصت به محل شما اعزام خواهد شد.

مطالب مرتبط

تمامی حقوق این سایت متعلق به اصفهان نصاب می باشد.